Хімчистка Килимів та Ковроліну

Будь-яке підлогове килимове покриття потребує дбайливої турботи і постійного догляду. Після певного часу на килимі виникають різні побутові плями і забруднення, зовнішній вигляд його перестає Вас радувати.
Неохайний вигляд покриття може зіпсути загальний вигляд інтер’єру. Як не стараються домашні господині підтримувати його в чистоті, з часом різні миючі засоби стають безсилими. Пил і мікрочастинки все сильніше вїдаються у ворс, погіршуючи його Звичайним домашнім пилососом здійснюється чищення тільки самого верхнього шару покриття. Крім цього, є одна важлива причина, по якій потрібно звернутися тільки до професіоналів. Вологе чищення позбавляє від присутності шкідливих комах, а саме: сапрофітних кліщів, різних видів шкідливих бактерій, що найчастіше викликають у мешканців помешкання алергічні реакції. Тому ми рекомендуємо скористатися послугами, які пропонуємо – професійна хімчистка килимів і ковроліну в місті Львові та області, що може проводитись як і на дому так і в нашому цеху.
Своєчасна хімічна чистка – дуже важливий захід, який вимагає навичок і знань. При використанні професійних засобів і сучасного обладнання ми допоможемо повернути Вашому килимовому покриттю первісний вигляд.
Хімчистка килимового покриття та килимів може відбуватись у нашому цеху або ж безпосередньо у приміщенні замовника. Нижче детально описані процедури проведення цих видів хімчистки. Як відбувається чищення килимів та ковроліну у нашому цеху ?

Хімчистка килимів та ковроліну здійснюється в кілька етапів:

Фахівці впораються з хімчисткою різної складності. Після закінчення всіх робіт покриття будуть виглядати, як нові. Заощаджуйте свої сили і гроші! Звертайтеся в клінінгову компанію «Клін Хаус».
Хімчистка килимів та ковроліну на дому здійснюється в кілька етапів:

На першому етапі чищення килимового покриття наш фахівець здійснює його огляд і визначає тип килима (синтетичний, або натуральний), а так само ступінь його забруднення.

На другому етапі чищення килимового покриття підбирається метод очищення, а так само необхідна хімія.

На третьому етапі фахівець наносить хімічний розчин на килимове покриття.

В разі сильного забруднення в даній процедурі майстер використовує роторну машину для додаткового чищення поверхні.

На четвертому етапі майстер за допомогою спеціалізованого пилососа витягує бруд з килима, або ковроліну, при цьому процедура може повторюватися неодноразово до отримання відмінного результату.

На п’ятому етапі чищення килимового покриття відбувається вимивання з килима залишків хімії за допомогою спеціалізованого пилососа з чистою водою.

Багаторічний досвід наших фахівців забезпечить швидку і якісну роботу по хімчистці всіх типів килимових покриттів у Вас вдома, або в офісі.

kover

Замовити