Хімчистка матраців

Матрац білий
Матрац – це важливий елемент нашої спальні, однак, він, зокрема не завжди тішить нас своїм бездоганним виглядом і свіжістю. По мірі використання в матраці накопичується пил, небезпечні бактерії та мікроби. До того ж матрац є ідеальне місце для проживання та розмноження кліщів, що можуть бути причиною небезпечних хворіб.
Памятайте, що на матраці, ми проводимо до 8 годин на добу, тому погодьтесь, що проводити стільки часу набагато корисніше на чистому виробі.
Тому, якщо навіть Вам і здається, що матрац має ще досить непоганий вигляд, його потрібно чистити регулярно, принаймні 1 раз на рік. Тим паче чистка матрацу необхідна, якщо матрац починає неприємно пахнути.

Якщо Вам потрібна дизенфекція та чистка матрацу, не впадайте в крайності, тим паче в ніякому випадку не намагайтесь проводити чистку самостійно з використанням звичайних побутових засобів, оскільки Вам не вдасться видалити усі залишки цих засобів самостійно. Кращим варіантом буде звернутись до спеціалістів нашої компанії, які швидко та якісно проведуть чистку вашого виробу за допомогою висококласного обладнання та спеціалізованих миючих засобів. Очистка матраців миючими засобами, які подаються під тиском допомагає позбутись не лише різного виду забруднень але й вивести небезпечні кліщі та вбити бактерії.

Як проходить чистка матраців? На першому етапі йде видалення малих частин: пилу, мікрочастин шкіри, кришки, волосся. Потім підбирається спеціалізований миючий засіб, який найбільше підходить до даного виду забруднення та оббивки. Матрац промивається миючим засобом, який подається під тиском спеціальним екстрактором. Якщо на матраці є плями – вони виводяться спеціальним засобом для плям. Фінальною стадією є промивка матрацу та його сушка, після чого йому необхідно просохнути біля 4—годин.

Замовити