Хімчистка Меблів

Диван

М’які меблі сьогодні присутні в кожному житлі та офісі, їх цінують за зручність і гарний зовнішній вигляд. Проте, з часом, оббивка м’яких меблів може потьмяніти, або просто напросто забруднитися від повсякденного використання. Щоб повернути м’яким меблям первинну свіжість – їх необхідно почистити. Але чистка меблів вимагає особливих знань і навичок, самостійні необережні дії можуть призвести до псування оббивки меблів. Тому правильним рішенням буде звернутися до фахівців, які використовують сучасне обладнання для хімчистки меблів, а так само професійні миючі та чистячі засоби.

Хімчистка м’яких меблів ділиться на два основних етапи:

1.Спеціаліст визначає склад оббивки меблів, потім підбирає спеціальні хімічні засоби, якими попередньо обробляє поверхню меблів. На даному етапі відбувається видалення складних плям, пилових кліщів, шерсті тварин.

2.На другому етапі за допомогою професійного обладнання для хімчистки відбувається видалення миючого розчину з м’яких меблів. Меблі набувають первинний зовнішній вигляд.

Клінінгова компанія «Клін Хаус» надає послуги з хімчистки м’яких меблів на дому тільки преміум-класу, що гарантує чудовий результат.

Чискта Стільців

Хімчистка офісних крісел і меблів – справа надзвичайно відповідальна та важлива, оскільки чистота м’яких меблів не тільки створює хороші умови для роботи але й створює хороше враження для клієнтів та відвідувачів.

Хімчистка крісел може проводитись як з виїздом на місце так і у нашому цеху. Однак клієнти надають перевагу хімчистці крісел безпосередньо у їх житлі чи офісі, оскільки це дозволить зекономити їх час та виключає необхідність транспортування меблів.

Варто відмітити, що хімчистка крісел – складний технологічний та трудомісткий процес, який включає в себе ряд певних процедур. Оскільки на кріслах накопичується велика кількість пилу та від нього неможливо позбавитись за допомогою звичайного побутового В багатьох випадках оббивка крісел має складний характер забруднень, зокрема в кафе, ресторанах, кінотеатрах. Це ж відноситься до м’яких меблів вдома, їх потрібно чистити на рівні із проведенням генерального прибирання. Якщо Ви хочете, щоб у вашому домі царював порядок і чистота, тоді Вам необхідна чистка крісел на дому. Після проведення даної процедури оббивка Ваших меблів буде сяяти чистотою та свіжістю і від забруднень, навіть складних, залишиться лише згадка.

Чищення об’єктів проводиться із використанням професійної хімії та техніки. При цьому, необхідно відмітити, що ціни на такий вид послуги у нас цілком доступні. Хімчистка крісел як на дому, так і в кінотеатрах, театрах, актових залах, кафе тощо, дозволяє зекономити на покупці нових меблів чи перетяжці старих. Дана послуга проводиться професіоналами, що мають великий досвід у цій сфері, знають усі нюанси очистки м’якої оббивки, використовуючи при цьому якісні миючі засоби та висококласну професійну техніку.

Замовити