Хімчистка салонів авто

Регулярна хімчистка авто – це запорука довготривалої експлуатації та красивого вигляду. З часом салон авто забруднюється: різноманітні плями, бруд, пил, який вже немоєливо вичистити звичайним пилозбирачем… Через такі забруднення обшивка швидко втрачає текстуру та колір, а на пластикових поверхнях постійно збирається пил. Крім цього з часом появляється і неприємний запах, якиї щоразу викликає неприємні враження у водія та пасажирів.

Наша Хімчистка поверене початковий вигляд вашого салону та допоможе позбутись усіх запахів. Ми повністю виводимо будь-які плями та бруд, допоможем відновити початковий колір та текстуру вашого салону, шкіри чи тканини. Компелкс хімчистки включає в себе чистку обшивку сидінь, бічних ручок, потолка, дна, багажного відділення, ремні безпеки, пластикові поверхні, панель приборів, коврики

avto2
Чистка салонів авто

“Клін Хаус” зробить ваше авто дійсно свіжим та чистим, а не лише створить відчуття свіжості. Усі наші засоби сертифіковані і ми повністю виводимо залишки цих засобів. Крім цього, усі наші засоби безпечні для дітей та тварин.

Працюємо швидко та якісно, в Львові та області. Усі деталі можете дізнатись за вказаним телефоном у шапці сайту чи відправити листа на пошту. Ми звяжимось з вами у найкоротший термін.

Замовляйте наші послуги і ваше авто буде завжди чистим та виглядатиме як тільки з салону!

Замовити